Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende

En Çok Tercih Edilen Tek Kullanımlık Ürünler Nelerdir?

23.02.2022
612 görüntülenme

Tek kullanımlık ürünler hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip. Birçok farklı sektörde kullanılan ürünleri aynı zamanda evlerimizde ve iş yerlerimizde de sıklıkla kullanıyoruz. Hijyenik olmasıyla öne çıkan, uygun fiyatlı ve kullanışlı tek kullanımlık ürünler tüm dünyada yoğun bir ilgi görüyor. Renasan olarak birçok farklı alanda tek kullanımlık ürün geliştiriyor ve sunuyoruz. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen bazılarını sizler için bir araya getirdik.

Tek Kullanımlık Masa Örtüsü

Üstlerinde örtü olmadığında masalar çok hızlı bir şekilde tozlanıyor ve kirleniyor. Standart masa örtülerinin ise belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Tek kullanımlık masa örtüsü ürünleri hem masanın temiz kalmasını sağlar hem de zahmetsiz bir kullanım sunar. Bu masa örtülerini bir kez kullandıktan sonra atabilir ve böylece örtüyü temizlemeye ihtiyaç duymazsınız.

Tek Kullanımlık Sofra Bezi

Sofra örtüsü olarak da anılan tek kullanımlık sofra bezi, diğer masa örtülerinden farklı olarak sofra odaklı olarak üretilmiştir. Desenli, baskılı veya baskısız modeller bulunmaktadır. Kullanımın ardından kolayca toplanarak atılabilir. Kolay kullanım sunan, uygun fiyatlı bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Özel İmalat Tek Kullanımlık Islak Mendil

Özel İmalat Tek Kullanımlık Islak Mendil

Tek Kullanımlık Islak Mendil

Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız ürünlerden biri olan ıslak mendil kolayca temizlik yapmayı mümkün kılıyor. Tek kullanımlık ıslak mendil kolayca taşınabilmesi, kapalı paketinde hijyenik şekilde muhafaza edilebilmesi ve istendiğinde rahatlıkla kullanılabilmesiyle en çok tercih edilen ürünlerden biri.

Tek Kullanımlık Hasta Önlüğü

Sağlık sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olan tek kullanımlık hasta önlüğü uygun maliyetli ve kullanışlı tek kullanımlık ürünler arasında yer alıyor. Hijyenin ön planda olduğu sağlık sektöründe kullanılan ürünlerin tek kullanımlık olması maliyeti azaltıyor. Tek kullanımlık dişçi önlüğü kolayca bağlanır ve işlem süresi boyunca dayanıklılığını korur. İşlem tamamlandıktan sonra ise koparılarak atılabilir.

Tek Kullanımlık Sofra Bezi Nedir?

Genellikle organizasyonlar, piknikler, ev ve iş yerleri gibi hayatımızın çoğu alanında hem hijyen hem pratiklik açsından sıklıkla kullandığımız bir üründür. Bu ürünlerin en büyük avantajı, yemek sonrasında sofra temizliği yapmak yerine veyahut ağır yağlı yemek sonrasında sofra bezindeki lekelerden kurtulmaya çalışmak yerine tek kullanımlık sofra bezini direkt toplayıp geri dönüşüme yollanması hem tüketici hem çevre dostu olması büyük avantaj sağlıyor. Ağırlığının üç katına kadar sıvı emebilen ve tamamen hijyenik tek kullanımlık masa örtülerimiz; ekonomik, sorunsuz, temiz, sağlıklı, estetik ve yumuşak dokulu olup, kumaş ürünlerle mukayese edildiğinde kendisini ekonomik yönden çok kısa sürede amorti edebilen farklı ve mükemmel bir üründür. Tek kullanımlık sofra bezi fonksiyonel ve hijyeniktir. Bu tek kullanımlık sofra bezlerini temizlemek için zaman harcamanıza gerek yok. Ek olarak, her servis için yeni bir sofra bezi kullanmak daha hijyeniktir. Evlerde, işyerlerinde ve açık alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Sofra Bezi Özellikleri nelerdir?

Tek kullanımlık masa sofra örtüleri genellikle benzer özellikler sunar ve birçok farklı kullanıma sahiptir. Bu lamine kapakların üst tabakası selüloz içerir. Alt tabakada sıvı geçirmez bir polietilen malzeme vardır. Özellikleri bakımından alışılagelmiş masa örtülerine benzemeyen bu ürün tek kullanımlık olduğu için avantaj sağlıyor.

Tek Kullanımlık Sofra Bezi Modelleri Nelerdir?

Tek kullanımlık sofra bezlerinin üç kategorisi vardır. Birincisi, klasik masa örtüsü olarak da adlandırılan standart baskılı sofra bezidir. Sofra bezlerinde standart olarak desenler vardır. Günlük görünümlerinden vazgeçmeden tek kullanımlık bir sofra bezinin rahatlığını yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Tercih edilen bir diğer tek kullanımlık sofra bezi modeli ise özel olarak tasarlanmış modeldir. Ve bu modeli farklı kılan, özel olarak tasarlanmış bir desene sahip olmasıdır. Müşteriler önerilen tasarımlardan birini seçebilir veya şirket talep üzerine özel bir tasarım ayarlayabilir.

Rulo şeklindeki tek kullanımlık sofra bezleri, taşıma rahatlığının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlar. Sofra bezini kullandıktan sonra, kalan çarşafları rulo şeklinde kolayca saklayabilirsiniz. Özellikle sofra bezinin bir yerden diğerine sık sık taşınması gereken durumlarda, rulo şeklinde olması avantajlıdır.

Neden Tek Kullanımlık?

Tek kullanımlık ürünler, çok amaçlı ürünlerin yıkanması, kontrol edilmesi, bazen yeniden yıkanması, ağartılması ve ütülenmesi gibi zaman alıcı işlemleri ortadan kaldırır. Sadece çamaşır makinesinin maliyetini değil, çamaşır tozları, yumuşatıcılar, su ve elektriğin yanı sıra gerekli insan gücünü de hesaba katarsanız, birçok tek kullanımlık ürün maliyette önemli düşüşler sunabilmektedir. Bunun yanı sıra, tek kullanımlık ürünler satın alındıktan sonra dikkate alınması gereken ek maliyetler olmadığından bütçelemeyi kontrol etmek daha kolay olabilir. Tek kullanımlık masa örtüleri, sofra bezleri, dişçi hasta önlükleri gibi öğeler, hastalık potansiyelini azaltmaya yardımcı olurken optimum bariyer koruması sağlar. Ürünler temiz ve hijyenik bir şekilde paketlenmiş olarak geliyor.