Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende
Rulo Lamineli Kağıt Masa Örtüsü 24 Metre

Rulo Lamineli Kağıt Masa Örtüsü 24 Metre

Ürün Bilgileri
En Katlanmış 51 cm (Bobin) – Açık: 103,5 cm
Boy 120 cm Perforeli 20 Yaprak140 cm Perforeli 17 Yaprak
Kağıt 22gr/m2 ve 30gr/m2 1.Kalite Havlu Kağıt
Laminasyon 10micron Opak YYPE
Baskı Gemi Deseni – Yunus Deseni-Ekose Desen
Baskı Şekli Flekso – Tek renk
Açıklama Bu üründe en sabit olarak imal edilmektedir.
Örtü Rengi BEYAZ
Baskı Rengi LACİVERT
Ambalaj. 1 Koli 12 Rulo

 

Açıklama

Tek Kullanımlık Rulo Masa Örtülerimiz 103,5 – 105 cm enlerinde , 22gr ve 30 gr olarak üretilmektedir. Tek Kullanımlık Hijyenik Rulo Masa örtülerimiz  üst tarafları havlu Kağıttan, alt tarafları 10 micron YYPE’den lamine edilir. Bu sayade sıvıyı emer, altına geçirmez. Tek Kullanımlık Masa Örtülerimiz ister tek tek kesilmiş olarak istenirse perforajlı bobin olarak imal edilir. Tek Kullanımlık Masa Örtülerimiz hijyenik, ekonomik ve doğa dostudur.

Uzun süre dayanıklı olduğu düşünülen kumaş tabanlı ürünlerin, hizmete sunulduktan çok kısa bir süre sonra inanılmayacak derecede mikro organizma barındırdığıve insan sağlığını tehdit ettiği bilinen bilimsel bir gerçektir.

Bunların temizliği, ütülenmesi ve yenilenmesi aşamalarında harcanan paranın ve zamanın kişisel ya da kurumsal ekonomiye verdiği zarar tartışılamayacak derecede büyüktür.

Ağırlığının üç katına kadar sıvı emebilen ve tamamen hijyenik tek kullanımlık masa örtülerimiz; ekonomik, sorunsuz, temiz, sağlıklı, estetik ve yumuşak dokulu olup, kumaş ürünlerle mukayese edildiğinde kendisini ekonomik yönden çok kısa sürede amorti edebilen farklı ve mükemmel bir üründür.

Üstü desenli kağıt, altı sızdırmaz laminasyon kaplı olduğundan yağ, su ve leke verici maddelerin örtü altına geçmesi imkânsızdır. Ayrıca tek kullanımlık masa örtüsü sayesinde masanız asla kirlenmez.

Oldukça kullanışlıdır. Modern yaşamın vazgeçilmez tüketim malzemelerinden biri olmaya aday bir üründür.