Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende
Özel Baskılı Kağıt Masa Örtüsü
En 103,5 cm (Bobin) – 105 cm (Koli) -Sabit
Boy İstenilen her ölçüde imalat yapılabilir.
Kağıt 22 gr/m2 ve 30gr/m2 1.Kalite Havlu Kağıt
Laminasyon 10micron Opak YYPE
Baskı Kurumsal Logo-Firma İsteğine göre
Baskı Şekli Flekso – 2 Renk Baskı
Ambalaj Şekli 200 – 250 Adet /  Koli ( Ölçüye Bağlı )
250 – 300 Adet / Perforajlı Bobin ( Ölçüye Bağlı )
Açıklama En sabit olmak üzere istenilen her boy imalatı yapılabilir
Örtü Rengi BEYAZ
Baskı Rengi Firma İsteğine Göre
Özel Baskı Şartları 1-Minimum Sipariş adedi 10,000 adettir
2- 5,000 adet sipariş verilmesi durumunda  klişe ücreti alınır
Açıklama

Tek Kullanımlık Özel BAskılı Masa Örtülerimiz 103,5 – 105 cm enlerinde , 22gr ve 30 gr olarak üretilmektedir. Özel Baskılı Tek Kullanımlık Masa Örtülerimizin üst tarafları havlu Kağıttan, alt tarafları 10 micron YYPE’den lamine edilir. Bu sayade sıvıyı emer, altına geçirmez. Tek Kullanımlık Masa Örtülerimiz ister tek tek kesilmiş olarak istenirse perforajlı bobin olarak imal edilir. Tek Kullanımlık Masa Örtülerimiz hijyenik, ekonomik ve doğa dostudur.

Uzun süre dayanıklı olduğu düşünülen kumaş tabanlı ürünlerin, hizmete sunulduktan çok kısa bir süre sonra inanılmayacak derecede mikro organizma barındırdığıve insan sağlığını tehdit ettiği bilinen bilimsel bir gerçektir.

Bunların temizliği, ütülenmesi ve yenilenmesi aşamalarında harcanan paranın ve zamanın kişisel ya da kurumsal ekonomiye verdiği zarar tartışılamayacak derecede büyüktür.

Ağırlığının üç katına kadar sıvı emebilen ve tamamen hijyenik tek kullanımlık masa örtülerimiz; ekonomik, sorunsuz, temiz, sağlıklı, estetik ve yumuşak dokulu olup, kumaş ürünlerle mukayese edildiğinde kendisini ekonomik yönden çok kısa sürede amorti edebilen farklı ve mükemmel bir üründür.

Üstü desenli kağıt, altı sızdırmaz laminasyon kaplı olduğundan yağ, su ve leke verici maddelerin örtü altına geçmesi imkânsızdır. Ayrıca tek kullanımlık masa örtüsü sayesinde masanız asla kirlenmez.

Oldukça kullanışlıdır. Modern yaşamın vazgeçilmez tüketim malzemelerinden biri olmaya aday bir üründür.