Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende

Neden tek kullanımlık masa örtüsü üretiyoruz?

07.08.2020
655 görüntülenme

tek kullanımlık masa örtüsü Uzun süre dayanıklı olduğu düşünülen kumaş tabanlı ürünlerin, hizmete sunulduktan çok kısa bir süre sonra inanılmayacak derecede mikro organizma barındırdığı ve insan sağlığını tehdit ettiği bilinen bilimsel bir gerçektir. Bunların temizliği, ütülenmesi ve yenilenmesi aşamalarında harcanan paranın ve zamanın kişisel ya da kurumsal ekonomiye verdiği zarar tartışılamayacak derecede büyüktür.

Ağırlığının üç katına kadar sıvı emebilen ve tamamen hijyenik tek kullanımlık masa örtülerimiz; ekonomik, sorunsuz, temiz, sağlıklı, estetik ve yumuşak dokulu olup, kumaş ürünlerle mukayese edildiğinde kendisini ekonomik yönden çok kısa sürede amorti edebilen farklı ve mükemmel bir üründür.

Üstü desenli kağıt, altı sızdırmaz laminasyon kaplı olduğundan yağ, su ve leke verici maddelerin örtü altına geçmesi imkânsızdır. Ayrıca tek kullanımlık masa örtüsü sayesinde masanız asla kirlenmez. Oldukça kullanışlıdır. Modern yaşamın vazgeçilmez tüketim malzemelerinden biri olmaya aday bir üründür.