Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende

Neden Baskılı Islak Mendil Tercih Etmelisiniz?

20.04.2022
741 görüntülenme

ıslak-mendil

Baskılı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendil siparişi vermek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. 1967 yılından bu güne Türkiye’nin ıslak mendilini biz üretiyoruz. Üst kalite baskı ile toptan ıslak mendil üretimi yapıyoruz. Islak mendil ebatlarımıza göz atarak firmanıza özel logolu ıslak mendil siparişi verebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Baskılı Islak Mendil İmalatı

Temizlik ve hijyen için ideal ürünler arasındaki tek kullanımlık baskılı ıslak mendil ürünleri firmamız tarafından üretilmektedir. Temizlik ve hijyen için kullanılan, kullan at ıslak mendil ürünleri pratik kullanım avantajları ile tanıtım ve reklamlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yemek öncesinde ya da yemek sonrasında pratik temizlik sağlayan baskılı ıslak mendil ürünleri ile firmanızı ve işletmenizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz.

Büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayan tek kullanımlık baskılı ıslak mendil çeşitleri farklı boyutları ile bütün sektörlerde kullanılmaktadır. Son teknoloji kullanarak üretimini yaptığımız baskılı ıslak mendil ürünleri, çok kalitedilir. Toptan adetlerle tek kullanımlık baskılı ıslak mendil ürünlerinin siparişini firmamıza verebilirsiniz.

Tekli Islak Mendil Toptan

Açık veya kapalı mekanlarda ya da diğer sektörlerde anlık temizlik ihtiyacının karşılanmasında ıslak mendil ürünleri sıkça kullanılmaktadır. Bu kapsamda doğal olarak ıslak mendil çeşitlerine olan talep de artmaktadır. Kullan at ıslak mendil ürünleri çok fazla pratik kullanma olanağı sağlamaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı tekli ıslak mendil toptan satısı en fazla talep edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Baskılı Islak Mendil Fiyatları

Sıklıkla sorulan Toptan Baskılı Islak Mendil Fiyatlarısipariş adetlerine göre fark oluşturmaktadır. Baskılı ıslak mendil 10.000 adet siparişleriniz veya cafe ıslak mendil siparişleriniz en uygun baskılı ıslak mendil fiyatları ile firmamız tarafından en hızlı şekilde üretim yapılmaktadır.

Islak Mendil Dış Malzeme seçenekleri

 • Kuşe Kâğıt
 • Kraft Kâğıt
 • Metalize Gümüş Trıbleks
 • Metalize Beyaz Trıbleks

Islak Mendil İç Malzeme seçenekleri

 • Havlu (Nonwoven)
 • Tela
 • Islak Mendil Koku Seçenekleri
 • Alkollü ve Alkolsüz Esans çeşitleri.

Boyutlar:

 • 5 x 12 cm (sadece metalize kâğıt)
 • 6 x 8 cm
 • 6 x 10 cm
 • 6 x 12 cm
 • 7 x 10 cm
 • 7 x 12 cm

Afiyet Olsun Islak Mendil

Afiyet olsun dizaynı ile beraber sayısız ıslak mendil dizaynını bünyesinde barındıran Mucize Ambalaj firmamıza afiyet olsun ıslak mendil tasarımı yaptırmak artık çok ekonomik ve kolay. Afiyet olsun ıslak mendil ürünümüzde fiyatı belirleyen en önemli etken talep etmiş olduğunuz ebatlardır. En fazla talep edilen Afiyet olsun Baskılı Islak Mendil ölçüleri 5x12cm, 6x8cm, 6x10cm, 7×12 cm ve 7×14 cm’dir.

Talep edeceğiniz ebatlarda, uygun fiyatlı ve ekonomik Afiyet Olsun Islak Mendil, her çeşit yiyecekten ve içecekten sonra rahatlıkla kullanılabilir. Farklı kokularda talep edebileceğiniz Afiyet Olsun Islak Mendil çeşitleri hijyeniktir ve mis gibi kokusu ile ferahlık sağlar.

Cafe, restaurant tarzı işletmeler için hazır, baskılı ve hijyenik ıslak mendil ürünleri farklı adetlerde paketleme yapılarak gönderilmektedir. Afiyet olsun baskılı ıslak mendil 6×8, Afiyet olsun baskılı ıslak mendil 6×10 ve Afiyet olsun baskılı ıslak mendil 7×12 ölçüleri ile istediğiniz adetlerde üretim yapılmaktadır. Islak mendil, afiyet olsun baskılı kağıt çok uygun fiyatlarla Mucize Ambalaj da.

Afiyet Olsun Baskılı Islak Mendil

Restoran, Kafe, Lokanta ve Fast food firmaları için kaliteli afiyet olsun baskılı ıslak mendil yaptırmak istiyorsunuz bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Maliyeti düşük en iyi pazarlama ürünü olan Baskılı Islak Mendil Çeşitleri ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. En iyi baskılı ıslak mendil üreticisi firmamız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda ölçü, koku, baskı türüne göre afiyet olsun baskılı ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Afiyet olsun baskılı ıslak mendil ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz ıslak mendil ölçülerinde ve en ucuz fiyatla Mucize Ambalaj firmamız tarfından üretim yapılmaktadır.

Birbirinden farklı baskılı ıslak mendil üretimi yapan Mucize Ambalaj’a afiyet olsun yazılı ıslak mendil siparişlerinizi vererek müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz. Baskılı Afiyet olsun ıslak ürünlerinin baskısı ve görseli sizlerden gelen talepler doğrultusunda farklılık göstermektedir.