Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende

Hijyenik Islak Mendil 7cm x 12,5cm

10.08.2020
816 görüntülenme
Hijyenik Islak Mendil 7cm x 12,5cm

Hijyenik Islak Mendil

Hijyenik Islak Mendil Özellikle ellerin test edilen bakterilere karşı etkin olarak korunmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Ürün Özellikleri
En 7 cm – 70 mm
Boy 12,5 cm – 125 mm
Kağıt Kuşe Kağıt – Tripleks Kağıt – Metalize Kağıt
İç Kağıt Spunlace(Havlu) – Filtre Kağıdı – Tela
İç Kağıt Ebat 20 cm * 13 cm (Havlu – Tela Farketmez)
İç Sıvı Genel Kokular dionize su ile imal edilir – Kokular Su Bazlıdır
İç Sıvı Çeşitleri Dove – Davidoff – Limon – Weekend – Rafi
Baskı Kurumsal Logo – Firma İsteğine Göre
Baskı Şekli Max. 3 Renk Flekso – Trignomi Resim Baskı
Ambalaj 2.000 Adet / 1 Koli
Minimum Sip. 10.000 Adet / 5 Koli
Açıklama

Restoranlar ve kafelerde müşterilere sunulan hizmetler işletmenin kalitesini ortaya çıkarır. Müşteriler için önemli olan sadece yemek kültürü değildir. Yapılacak olan tüm çalışmalar ile kalitenin ortaya çıkacak olmasından dolayı, işletmeler müşteri memnuniyeti için detaylı araştırmalar ve detaylı çalışmalar yapmalıdırlar. Kaliteden ödün vermeyen mekan sahipleri prestij sahibi olurlar. Günümüzde müşterilere sunulan ıslak mendiller bile memnuniyet sağlayacak olan ürünler arasında yer alır. İşletmeler sürekli olarak daha başarılı olabilmek için sorgulama yaparlar. Bu sorgulamalardan alınacak olan cevaplar ve geri dönüşlere göre hareket edecek olan işletmeler daha başarılı olabilirler.

Günümüzde yapılan “baskılı (logolu) ıslak mendil kullanmanın işletmeler için avantajları nelerdir?” sorgulamaları oldukça fazla olarak yapılır. Müşterilere sunulan ıslak mendillerin logolu olması aynı bir kartvizit kullanımı gibi olur. Islak mendilleri genellikle çantalarına koyan bayanlar, daha sonra kullandıkları bu ıslak mendillerde işletmenin adını görerek bir anlamda tekrardan hatırlamış olurlar. Bu sebeple tekrar tercih edecekleri bu işletmeler her zaman için kazanmaya daha yakın olurlar. Günümüzde reklam baskılı ıslak mendil kullanmanın avantajları sorgulamasını yapan işletmeler kendini geliştiren işletmeler olacağı için, her zaman için müşteri memnuniyeti için de çalışmalar yaparlar.

İşletmelerde müşterilere sunulan her türlü malzemenin işletme logosunu taşıması o işletmenin prestijini arttırır. Mekana özel tasarlanmış olan ürünler her zaman için daha profesyonel bir yapı görünümü sağlar. Müşterilere dağıtılacak olan ıslak mendillerin de restoranların prestijini arttıracak bir yapıda olabilmesinden dolayı, logolu olarak kullanılacak olan ıslak mendiller her zaman için daha iyi bir etki yaratır. Günümüzde reklamlı ıslak mendil kullanmanın avantajları nelerdir sorusunun cevaplarından biri de müşterilerin daha profesyonel bir mekan kullanıyor olarak hissetmesidir. Müşteriler her zaman için daha iyi bir mekan arayacakları için tüm bu çalışmaları yapan restoranlar daima müşteri potansiyelini ellerinde tutarlar. Ayrıca “baskılı ıslak mendil kullanmanın avantajları” sorusunun bir diğer cevabı da bu ıslak mendillerin etkin bir reklam aracı olarak ta kullanılabilecek olmasıdır. Yapılan servisler firma logosu bulunan ıslak mendillerin müşterilere sunulması ile müşteriye adeta bir kartvizit vermiş olacak olan işletmeler daha avantajlı olurlar.

Islak Mendil Tasarımları

Günümüzde yiyecek sektöründe kullanılan ıslak mendiller adeta bir müşteri ihtiyacı halini almış durumdadır. Kullanımı sıklaşan bu ıslak mendillerden de avantaj sağlamak mümkün olmasından dolayı işletmeler ıslak mendilleri logolu olarak müşterilerine sunarlar. Bu sebeple reklamlı ıslak mendil kullanmanın avantajlarını araştıran işletmeler oldukça avantajlı olan bu uygulamalardan yararlanabilirler. Reklam ve prestij konusunda avantaj sağlayan logolu ıslak mendiller, işletmelerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Gittikçe artan müşteri potansiyelini elinden kaçırmamak isteyen işletmeler böyle çalışmalar yaparak daha profesyonel bir görünüm kazanmaya çalışırlar. İyi bir tasarımcı tarafından hazırlanacak olan ıslak mendil logo tasarımları her zaman daha dikkat çekici olabilir.

Günümüzde reklamlı ıslak mendil kullanmanın avantajlarını bilen işletmeler bu çalışmayı yaparak müşteri potansiyellerini sürekli olarak üst seviyede tutabilirler. Günümüzde yapılacak olan ufak çalışmalar büyük başarılar getirebileceği için, ıslak mendil çalışmaları hafife alınmamalıdır. Yemek sektöründe başarı hedefleyen işletmeler, iş yerleri için reklamlı ıslak mendil kullanmanın avantajları nelerdir sorusuna sürekli olarak cevap aramalı ve bu çalışmaları mutlaka yapmalıdırlar. Her zaman için daha avantajlı olacak olan çalışmalar, iyi tasarlanmalı ve kullanılacak olan malzemeler sürekli olarak en kaliteli malzemeler olmalıdır. Islak mendilleri kullanacak olan müşteriler sürekli olarak memnun kalmalı ve yapılan çalışmalardan olumlu geri dönüşler alınmalıdır.