Size bir telefon kadar yakınız
0 312 255 60 03
0 530 660 94 82
Dil Seçin
trende

Dental Hasta Önlüğü-Dişçi Hasta Önlüğü 100’lü Rulo BEYAZ (33x45cm)

12.01.2022
721 görüntülenme
Dental Hasta Önlüğü-Dişçi Hasta Önlüğü 100’lü Rulo BEYAZ (33x45cm)

Dental Hasta Önlüğü-Dişçi Hasta Önlüğü 100’lü Rulo (33x45cm)

En 33 cm
Boy 45 cm
Kağıt 18gr/m2 1.Kalite Havlu Kağıt
Laminasyon 10micron Opak YYPE
Baskı Baskısız – Beyaz Düz
Ambalaj Şekli 20 Rulo /  1 Koli
Açıklama Boyundan Bağlamalıdır
Önlük Rengi BEYAZ
Açıklama

Dişçi hasta önlüğü modelleri büyük ebatta olmaları ve kolay kullanımlarıyla ön plana çıkıyor. Tek kullanımlık dişçi hasta önlüğü hijyenik ve kolay bir kullanım sunuyor. Uygun dişçi hasta önlüğü fiyatları hafif yapısı ve boyundan bağlamalı olmasıyla rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz renkli dental hasta önlüğü 33×45 boyutlarında ve 1. kaliteden üretilen malzemeye sahiptir.

Diş Önlükleri Ne İçin Kullanılır?

Diş tedavi işlemlerinde hastayı kuru tutmak ve bakterilerden korunmak için diş önlükleri kullanılmaktadır. Diş hekimleri diş önlüklerinin birincil müşterileri olsa da, diş hekimliğinin kullanılabileceği ve kullanıldığı birçok başka sektör de vardır.

Diş Önlüklerini Kimler Kullanır?

Diş hekimleri

Ürün adından da anlaşılacağı gibi ürün en çok diş hekimleri tarafından kullanılmaktadır. Tedavi süresince hastaların diş önlüğü takması beklenir. Yoğun sıvı maruziyeti potansiyeli ile önlük, diş hekimi prosedürü yürütürken hastayı temiz ve kuru tutar.

Dövme Salonları

Dövme salonları aerosoller, sıvılar ve mürekkeple doldurulur. Dövme önlüğü olarak da kullanılan diş önlükleri, çapraz kontaminasyonu azaltmaya yardımcı olmak için kullanılır. Aynı zamanda güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktır. Dövme sanatçıları, sıvıların müşterinin üzerine bulaşmasını önlemek için bazen müşterilerin diş önlüğü takmasını isteyebilir. Emici sıvı dokusu ve poliüretan yapısı sayesinde sızıntılardan korur.

Tırnak Salonları

Dövme salonlarına benzer şekilde, tırnak salonları aerosoller, sıvılar ve kimyasalların bir kombinasyonu ile doldurulur. Diş önlükleri hem müşteriler hem de çalışanlar için temiz bir ortam sağlamak için kullanılabilir. Bir tırnak salonu içindeki diş önlüklerinin kullanım durumlarından biri, aletler için bir tepsi kapağıdır. Aletlerinin çoğunu mümkün olduğunca temiz veya steril tutmak en iyisidir. Diş önlüklerini ekipman veya tepsi örtüleri olarak kullanan tırnak salonları, aletlerinin mümkün olduğunca hijyenik tutulmasını sağlayabilir. Ayrıca, tırnak tedavileri sırasında oje veya diğer sıvıların dökülmemesini sağlamak için müşteriye diş önlükleri sağlanabilir.